KRATKI NBC 7 TELEPÍTHETŐ LEMEZBURKOLATOS KANDALLÓBETÉT – HOME EASY BOX FEKETE
1 778 020 Ft
A termék rendelhető, de az jelenleg külső raktáron van. A várható szállítási határidő minimum 3 munkanap.
Rendelhető
Házhozszállítással
3-30 munkanapon belül. Pontos határidőért érdeklődjön telefonon vagy e-mailben. Részletek
Termékjellemzők
| Tömeg | 328 kg |
|---|---|
| Méretek | 60,30 × 84,20 × 180,10 cm |
| Termékcsalád neve | HOME |
| Anyaga | Lemez |
| Névleges teljesítmény | 7 kW |
| Fűtési teljesítmény tartománya | 3,0 – 9,0 kW |
| Termikus hatásfok | 83 % |
| Külső-légbevezető csatlakozóval szerelt | Igen |
| Füstcső átmérője | 160 mm |
| Energia osztály | A |
| Maximális fahasáb hossz | 40 cm |
| Ajtó nyitása | Liftes |
| Ajtó nyitásának iránya | Liftes |
| Üvegtípusa | Háromoldalon üveges |
| Ajánlott tüzelőanyag | Keményfa ≤20% nedvességtartalommal |
| CO kibocsátás ≤ (13% O2 esetén) | 0.1% |
| Pollen kibocsátása | 29,0 mg/Nm3 |
| EEI energiahatékonysági arány | 105.4 |
| Megfelel a BlmSchV követelményeinek | Igen |
| Megfelel az Eco design követelményeinek | Igen |
| Kimenő füstgáz hőmérséklete | 199 °C |
| Kivehető hamugyűjtő | Igen |
| Kerámiabéléses tűztér | Igen |
| Dekoratív üveg | Igen |
| Európai gyártmánykód (EAN) | 5901350015803 |
| Gyártói garancia | 5 év |
Leírás
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„KRATKI NBC 7 TELEPÍTHETŐ LEMEZBURKOLATOS KANDALLÓBETÉT – HOME EASY BOX FEKETE” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Kapcsolódó termékek
1 778 020 Ft
Ingyenes szállítás
1 120 800 Ft
Ingyenes szállítás
1 120 800 Ft
Ingyenes szállítás
1 120 800 Ft
Ingyenes szállítás

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.