Huzatszabályzós Üveges Öntvény – TÜ25-KA számú Kombináltajtó, Tűztérajtó és Hamuajtó Egyben
Ennek a terméknek a gyártása véglegesen megszűnt!
A jelenleg is kapható, hasonló termékek megtekintéséhez kattintson az alábbi gombra
A sok apró részre osztott üvegfelület régi korokat idéz. Véleményünk szerint rusztikus környezetbe illik egy igazán karakteres darab. Vegyes tüzelésű rostélyos kályháknak használják, praktikus megoldás, hiszen egy kereten található a tüzelő és a hamuzó ajtó.
Termékjellemzők
| Tömeg | 22 kg |
|---|---|
| Méretek | 35,5 × 58,5 cm |
| Festése | 1200 °C-ig hőálló, Fekete festés |
| Üveg fajtája | 1300 °C-ig hőálló Robax üveggel szerelt |
| Ajtó típusa | Üveges |
| Beépített huzatszabályzó | Van |
| Anyaga | Öntvény, Fekete kilinccsel, Tömítő zsinórral (füst tömör) |
| Egyéb tulajdonságok | Felhasznált anyagok ISO minősítéssel rendelkeznek, Külön megvásárolható kerettel, beépíthető külső légbevezetéssel is |
| Tartozékok | 4 db öntöttvas rögzítőfül |
| Belső beépítő perem meret | 21.5 × 48.5 cm |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„Huzatszabályzós Üveges Öntvény – TÜ25-KA számú Kombináltajtó, Tűztérajtó és Hamuajtó Egyben” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.