BIOETANOL TARTÁLY NORMÁL
Értesítést kérek ha újra elérhető
Ez a termék jelenleg nincs készleten. Amennyiben megadja email címét, értesíteni fogjuk, amint a termék ismét raktáron van. Vagy keressen bennünket a +36 (70) 560 5920-as számon a gyors visszajelzés érdekében.
Az ideális választás azok számára, akik nem találnak az izlésüknek, terveiknek megfelelő biokandallót és szeretnék egyedi elképzeléseiket megvalósítani.
Termékjellemzők
| Tömeg | 5 kg |
|---|---|
| Európai gyártmánykód (EAN) | 5901350006023 |
| Gyártó | KRATKI |
| Gyártói garancia | 2 év |
| Lángsáv szélessége | 25 cm |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0,5 liter |
| Üzemanyagtartály mérete | 5,2 x 30 x 10 cm |
| TÜV tanúsítvánnyal rendelkezik | Igen |
| Ajánlott tüzelőanyag | Bioüzemanyag biológiai alkoholból |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„BIOETANOL TARTÁLY NORMÁL” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.