BRAVO2 BIOKANDALLÓ FEKETE TÜV
Értesítést kérek ha újra elérhető
Ez a termék jelenleg nincs készleten. Amennyiben megadja email címét, értesíteni fogjuk, amint a termék ismét raktáron van. Vagy keressen bennünket a +36 (70) 560 5920-as számon a gyors visszajelzés érdekében.
Termékjellemzők
| Tömeg | 22,6 kg |
|---|---|
| Méretek | 17,40 × 90,20 × 65,00 cm |
| Termékcsalád neve | BRAVO |
| Anyaga | Acél porszórt festéssel |
| Színe | Fekete |
| Lángsáv szélessége | 25 cm |
| Ajánlott tüzelőanyag | Bioüzemanyag biológiai alkoholból |
| TÜV tanúsítvánnyal rendelkezik | Igen |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0,50 liter |
| Üzemanyagtartály mérete | 5,2 x 30 x 10 cm |
| Európai gyártmánykód (EAN) | 5901350073230 |
| Üveggel szerelt | Nem |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„BRAVO2 BIOKANDALLÓ FEKETE TÜV” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.