Nagy Méretű Üveges Cserépkályha ajtó – Huzatszabályzós, Öntvény Kályhaajtó ( TÜ7-H )
Értékelés 5.00 az 5-ből, 1 értékelés alapján
(1 vásárlói értékelés)
99 990 Ft
A termék rendelhető, de az jelenleg külső raktáron van. A várható szállítási határidő minimum 3 munkanap.
Rendelhető
Személyes átvétellel telephelyünkön
Átvehető a visszaigazolást követően
Házhozszállítással vagy csomagpontra
3-5 munkanapon belül
Masszív, tömör. Robusztus külső és záródás. Precíz huzat szabályozás.
Termékjellemzők
| Tömeg | 24 kg |
|---|---|
| Méretek | 50 × 50 cm |
| Festése | 1200 °C-ig hőálló, Fekete festés |
| Üveg fajtája | 1300 °C-ig hőálló Robax üveggel szerelt |
| Ajtó típusa | Üveges |
| Beépített huzatszabályzó | Van |
| Anyaga | Öntvény, Fekete kilinccsel, Tömítő zsinórral (füst tömör) |
| Egyéb tulajdonságok | Felhasznált anyagok ISO minősítéssel rendelkeznek, Külön megvásárolható kerettel, beépíthető külső légbevezetéssel is |
| Tartozékok | 4 db öntöttvas rögzítőfül |
| Belső beépítő perem meret | 41.5 × 41.5 cm |
| Származási hely | Magyar öntvény és termék |
5
Értékelés: 5 / 5
1 értékelés
Értékelés: 5 / 5
1
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
Nagy Méretű Üveges Cserépkályha ajtó – Huzatszabályzós, Öntvény Kályhaajtó ( TÜ7-H ) termékről 1 értékelés
Szűrők törlése
Mondd el a véleményed Válasz megszakítása
Gyakran együtt vásárolt termékek
Raktáron

KRita –
Pont ilyet kerestünk (éppen nem volt) telefonos egyeztetés után meghozzatták nekünk.
Tökéletes!