Íves, Öntvény, Üveges sütő ajtó, Dobbal, Állítható szellőztetővel, Tepsi tartó sínnel, Réz kilincses – Cserépkályhához és Tömegkályhához
109 990 Ft
1 készleten
Már csak 1 darab raktáron
Személyes átvétellel telephelyünkön
Átvehető a megrendelést követően
Házhozszállítással vagy csomagpontra
1-3 munkanapon belül
Ételmelegítőkhöz ajánlott. Ha már egyszer így is fűtünk miért ne süthetnénk, főzhetnénk a távozó füstgáz melegével.
Termékjellemzők
| Tömeg | 17 kg |
|---|---|
| Méretek | 50,5 × 32 cm |
| Festése | 1200 °C-ig hőálló, Fekete festés |
| Üveg fajtája | 1300 °C-ig hőálló Robax üveggel szerelt |
| Ajtó típusa | Üveges |
| Anyaga | Öntvény sütő ajtó, Acél lemez sütő dob, Tömör réz kilinccsel, Tömítő zsinórral (füst tömör) |
| Egyéb tulajdonságok | Állítható szellőztetővel, Felhasznált anyagok ISO minősítéssel rendelkeznek, Tepsi tartó sínnel |
| Sütő dob mélysége | 40 cm |
| Csomag tartalma | 1 db sütő ajtó, 1 db lemez sütő dob |
| Származási hely | Magyar öntvény és termék |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„Íves, Öntvény, Üveges sütő ajtó, Dobbal, Állítható szellőztetővel, Tepsi tartó sínnel, Réz kilincses – Cserépkályhához és Tömegkályhához” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Gyakran együtt vásárolt termékek
Raktáron
Kapcsolódó termékek
-5000 Ft

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.