KRATKI AMELIA 25 BAL OLDALÜVEGES KANDALLÓBETÉT DECO ÜVEGGEL
943 240 Ft
A termék rendelhető, de az jelenleg külső raktáron van. A várható szállítási határidő minimum 3 munkanap.
Rendelhető
Házhozszállítással
3-30 munkanapon belül. Pontos határidőért érdeklődjön telefonon vagy e-mailben. Részletek
Termékjellemzők
| Tömeg | 211 kg |
|---|---|
| Méretek | 49 × 80,23 × 106,50 cm |
| Termékcsalád neve | AMELIA |
| Anyaga | Öntvény és lemez |
| Névleges teljesítmény | 21 kW |
| Fűtési teljesítmény tartománya | 11,5 – 29,0 kW |
| Termikus hatásfok | 75 % |
| Külső-légbevezető csatlakozóval szerelt | Nem, de Külső levegőre köthető külön megvásárolható külső levegő csatlakozóval |
| Füstcső átmérője | 200 mm |
| Energia osztály | A |
| Maximális fahasáb hossz | 50 cm |
| Ajtó nyitása | Vízszintesen nyitható |
| Ajtó nyitásának iránya | Balra nyíló |
| Üvegtípusa | Oldalüveges |
| Ajánlott tüzelőanyag | Keményfa ≤20% nedvességtartalommal |
| CO kibocsátás ≤ (13% O2 esetén) | 0.22 % |
| Pollen kibocsátása | 80,6 mg/Nm3 |
| EEI energiahatékonysági arány | 98.88 |
| Megfelel a BlmSchV követelményeinek | Nem |
| Megfelel az Eco design követelményeinek | Nem |
| Kimenő füstgáz hőmérséklete | 390 °C |
| A légbeszívó rács ajánlott szellőzési mérete | ≥800 cm2 |
| A légkivezető rács ajánlott szellőzési mérete | ≥1000 cm2 |
| Kivehető hamugyűjtő | Igen |
| Kerámiabéléses tűztér | Nem |
| Dekoratív üveg | Igen |
| Európai gyártmánykód (EAN) | 5901350006054 |
| Gyártói garancia | 5 év |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„KRATKI AMELIA 25 BAL OLDALÜVEGES KANDALLÓBETÉT DECO ÜVEGGEL” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.