KRATKI MBO 15 JOBB OLDALÜVEGES EGYBENYÍLÓ VÍZTERES KANDALLÓBETÉT
1 160 300 Ft
A termék rendelhető, de az jelenleg külső raktáron van. A várható szállítási határidő minimum 3 munkanap.
Rendelhető
Házhozszállítással
3-30 munkanapon belül. Pontos határidőért érdeklődjön telefonon vagy e-mailben. Részletek
Termékjellemzők
| Tömeg | 271 kg |
|---|---|
| Méretek | 57,50 × 91,00 × 134,00 cm |
| Termékcsalád neve | MBO |
| Anyaga | Lemez |
| Névleges teljesítmény | 15 kW |
| Átlagos vízteljesítmény | 8,0 kW |
| Fűtési teljesítmény tartománya | 6,0 – 18,0 kW |
| Termikus hatásfok | 83 % |
| Vízkapacitás | 42,0 l |
| Maximális üzemi nyomás | 2 bar |
| Külső-légbevezető csatlakozóval szerelt | Igen |
| Füstcső átmérője | 200 mm |
| Energia osztály | A |
| Maximális fahasáb hossz | 50 cm |
| Ajtó nyitása | Vízszintesen nyitható |
| Ajtó nyitásának iránya | Jobbra nyíló |
| Üvegtípusa | Oldalüveges |
| Ajánlott tüzelőanyag | Keményfa ≤20% nedvességtartalommal |
| CO kibocsátás ≤ (13% O2 esetén) | 0.1% |
| Pollen kibocsátása | 7,0 mg/Nm3 |
| EEI energiahatékonysági arány | 109.3 |
| Megfelel a BlmSchV követelményeinek | Igen |
| Megfelel az Eco design követelményeinek | Igen |
| Kimenő füstgáz hőmérséklete | 210 °C |
| Kivehető hamugyűjtő | Nem |
| Kerámiabéléses tűztér | Igen |
| Dekoratív üveg | Igen |
| Európai gyártmánykód (EAN) | 5901350032930 |
| Gyártói garancia | 5 év |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„KRATKI MBO 15 JOBB OLDALÜVEGES EGYBENYÍLÓ VÍZTERES KANDALLÓBETÉT” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.