KRATKI ZIBI ECO KANDALLÓBETÉT SÍKÜVEGES
525 000 Ft
A termék rendelhető, de az jelenleg külső raktáron van. A várható szállítási határidő minimum 3 munkanap.
Rendelhető
Házhozszállítással
3-30 munkanapon belül. Pontos határidőért érdeklődjön telefonon vagy e-mailben. Részletek
Termékjellemzők
| Tömeg | 159,06 kg |
|---|---|
| Méretek | 47,9 × 74,6 × 87,5 cm |
| Termékcsalád neve | ZIBI |
| Anyaga | Lemez |
| Névleges teljesítmény | 9,9 kW |
| Termikus hatásfok | 86 % |
| Külső-légbevezető csatlakozóval szerelt | Igen |
| Füstcső átmérője | 180 mm |
| Energia osztály | A+ |
| Maximális fahasáb hossz | 40 cm |
| Ajtó nyitása | Vízszintesen nyitható |
| Ajtó nyitásának iránya | Balra nyíló |
| Üvegtípusa | Síküveges |
| Ajánlott tüzelőanyag | Keményfa ≤20% nedvességtartalommal |
| CO kibocsátás ≤ (13% O2 esetén) | 0.086% |
| Pollen kibocsátása | 19,0 mg/Nm3 |
| EEI energiahatékonysági arány | 113 |
| Megfelel a BlmSchV követelményeinek | Igen |
| Megfelel az Eco design követelményeinek | Igen |
| A légbeszívó rács ajánlott szellőzési mérete | ≥700 cm2 |
| A légkivezető rács ajánlott szellőzési mérete | ≥900 cm2 |
| Kivehető hamugyűjtő | Igen |
| Kerámiabéléses tűztér | Igen |
| Dekoratív üveg | Igen |
| Európai gyártmánykód (EAN) | 5903751370642 |
| Gyártói garancia | 5 év |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„KRATKI ZIBI ECO KANDALLÓBETÉT SÍKÜVEGES” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.