KRATKI ZUZIA 15 VÍZTERES KANDALLÓBETÉT
639 450 Ft
A termék rendelhető, de az jelenleg külső raktáron van. A várható szállítási határidő minimum 3 munkanap.
Rendelhető
Házhozszállítással
3-30 munkanapon belül. Pontos határidőért érdeklődjön telefonon vagy e-mailben. Részletek
Termékjellemzők
| Tömeg | 160 kg |
|---|---|
| Méretek | 49,60 × 65,20 × 86,90 cm |
| Termékcsalád neve | ZUZIA |
| Anyaga | Öntvény és lemez |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Átlagos vízteljesítmény | 8,0 kW |
| Fűtési teljesítmény tartománya | 5,0 – 15,0 kW |
| Termikus hatásfok | 81 % |
| Vízkapacitás | 38,0 l |
| Maximális üzemi nyomás | 2 bar |
| Külső-légbevezető csatlakozóval szerelt | Nem, de Külső levegőre köthető külön megvásárolható külső levegő csatlakozóval |
| Füstcső átmérője | 200 mm |
| Energia osztály | A |
| Maximális fahasáb hossz | 50 cm |
| Ajtó nyitása | Vízszintesen nyitható |
| Ajtó nyitásának iránya | Balra nyíló |
| Üvegtípusa | Síküveges |
| Ajánlott tüzelőanyag | Keményfa ≤20% nedvességtartalommal |
| CO kibocsátás ≤ (13% O2 esetén) | 0.09% |
| Pollen kibocsátása | 33,0 mg/Nm3 |
| EEI energiahatékonysági arány | 106.7 |
| Megfelel a BlmSchV követelményeinek | Igen |
| Megfelel az Eco design követelményeinek | Igen |
| Kimenő füstgáz hőmérséklete | 255 °C |
| Kivehető hamugyűjtő | Igen |
| Kerámiabéléses tűztér | Nem |
| Dekoratív üveg | Nem |
| Európai gyártmánykód (EAN) | 5901350026205 |
| Gyártói garancia | 5 év |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„KRATKI ZUZIA 15 VÍZTERES KANDALLÓBETÉT” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.