KRATKI ZUZIA 16 DECO JOBB OLDALÜVEGES KANDALLÓBETÉT
738 950 Ft
A termék rendelhető, de az jelenleg külső raktáron van. A várható szállítási határidő minimum 3 munkanap.
Rendelhető
Házhozszállítással
3-30 munkanapon belül. Pontos határidőért érdeklődjön telefonon vagy e-mailben. Részletek
Termékjellemzők
| Tömeg | 182 kg |
|---|---|
| Méretek | 49 × 73,70 × 97,30 cm |
| Termékcsalád neve | ZUZIA |
| Anyaga | Öntvény és lemez |
| Névleges teljesítmény | 16 kW |
| Fűtési teljesítmény tartománya | 7,5 – 21,0 kW |
| Termikus hatásfok | 76 % |
| Külső-légbevezető csatlakozóval szerelt | Nem, de Külső levegőre köthető külön megvásárolható külső levegő csatlakozóval |
| Füstcső átmérője | 200 mm |
| Energia osztály | A |
| Maximális fahasáb hossz | 50 cm |
| Ajtó nyitása | Vízszintesen nyitható |
| Ajtó nyitásának iránya | Jobbra nyíló |
| Üvegtípusa | Oldalüveges |
| Ajánlott tüzelőanyag | Keményfa ≤20% nedvességtartalommal |
| CO kibocsátás ≤ (13% O2 esetén) | 0.5 % |
| EEI energiahatékonysági arány | 100.18 |
| Megfelel a BlmSchV követelményeinek | Nem |
| Megfelel az Eco design követelményeinek | Nem |
| Kimenő füstgáz hőmérséklete | 355 °C |
| A légbeszívó rács ajánlott szellőzési mérete | ≥800 cm2 |
| A légkivezető rács ajánlott szellőzési mérete | ≥1000 cm2 |
| Kivehető hamugyűjtő | Igen |
| Kerámiabéléses tűztér | Nem |
| Dekoratív üveg | Igen |
| Európai gyártmánykód (EAN) | 5901350046371 |
| Gyártói garancia | 5 év |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„KRATKI ZUZIA 16 DECO JOBB OLDALÜVEGES KANDALLÓBETÉT” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.