Öntvény – H17 számú hamuzó ajtó ( A „T17 Tűztérajtó” Hamuzóajtó párja)
Ennek a terméknek a gyártása véglegesen megszűnt!
A jelenleg is kapható, hasonló termékek megtekintéséhez kattintson az alábbi gombra
Termékjellemzők
| Tömeg | 4 kg |
|---|---|
| Méretek | 24,5 × 13,5 cm |
| Anyaga | Öntvény, Fekete kilinccsel, Tömítő zsinórral (füst tömör) |
| Egyéb tulajdonságok | Felhasznált anyagok ISO minősítéssel rendelkeznek |
| Tartozékok | 2 db öntöttvas rögzítőfül |
| Festése | 1200 °C-ig hőálló, Fekete festés |
| Beépített huzatszabályzó | Nincs |
| Belső beépítő perem meret | 21 × 11 cm |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„Öntvény – H17 számú hamuzó ajtó ( A „T17 Tűztérajtó” Hamuzóajtó párja)” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.