Öntvény – H4 számú hamuzó ajtó ( A „TÜ4-H Tűztérajtó” Hamuzóajtó párja)
33 990 Ft
A termék rendelhető, de az jelenleg külső raktáron van. A várható szállítási határidő minimum 3 munkanap.
Rendelhető
Személyes átvétellel telephelyünkön
Átvehető a visszaigazolást követően
Házhozszállítással vagy csomagpontra
3-5 munkanapon belül
Nemzetközi házhozszállítással / Via International Shipping
5-10 munkanapon belül / shipping in workdays
This product can be ordered internationally to the following countries: Austria, Croatia, Germany, Romania, Slovakia
This product can be ordered internationally to the following countries: Austria, Croatia, Germany, Romania, Slovakia
Termékjellemzők
| Tömeg | 6 kg |
|---|---|
| Méretek | 32,5 × 16 cm |
| Anyaga | Öntvény, Fekete kilinccsel, Tömítő zsinórral (füst tömör) |
| Egyéb tulajdonságok | Felhasznált anyagok ISO minősítéssel rendelkeznek |
| Tartozékok | 2 db öntöttvas rögzítőfül |
| Festése | 1200 °C-ig hőálló, Fekete festés |
| Beépített huzatszabályzó | Nincs |
| Belső beépítő perem meret | 26.5 × 13.5 cm |
| Származási hely | Magyar öntvény és termék |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„Öntvény – H4 számú hamuzó ajtó ( A „TÜ4-H Tűztérajtó” Hamuzóajtó párja)” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.