Huzatszabályzós, Lemez – KA14 számú Kemence ajtó mángorolva
39 990 Ft
1 készleten
Már csak 1 darab raktáron
Személyes átvétellel telephelyünkön
Átvehető a megrendelést követően
Házhozszállítással vagy csomagpontra (kiszállítás már 1190 Ft-tól)
1-3 munkanapon belül
Nemzetközi házhozszállítással / Via International Shipping
3-7 munkanapon belül / shipping in workdays
This product can be ordered internationally to the following countries: Austria, Croatia, Germany, Romania, Slovakia
This product can be ordered internationally to the following countries: Austria, Croatia, Germany, Romania, Slovakia
Hagyományos kézzel készített mángorolt díszítésű huzatszabályzós kemence tűztér ajtónk, praktikus kerámia gombbal, és kerámia szálas tömítőzsinórral a füsttömör záródásért.
Termékjellemzők
| Tömeg | 4,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 26 × 26 cm |
| Festése | 1200 °C-ig hőálló, Fekete festés |
| Anyaga | Lemez, Kerámia gombbal, Tömítő zsinórral (füst tömör) |
| Egyéb tulajdonságok | Felhasznált anyagok ISO minősítéssel rendelkeznek |
| Tartozékok | 3 db öntöttvas rögzítőfül |
| Beépített huzatszabályzó | Van |
| Belső beépítő perem meret | 21.5 × 21.5 cm |
| Származási hely | Magyar termék |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„Huzatszabályzós, Lemez – KA14 számú Kemence ajtó mángorolva” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.