Huzatszabályzós, Öntvény – KA8 számú Kemence tűztér és hamu ajtó szett
Értékelés 5.00 az 5-ből, 1 értékelés alapján
(1 vásárlói értékelés)
0 Ft
Elfogyott
Értesítést kérek ha újra elérhető
Ez a termék jelenleg nincs készleten. Amennyiben megadja email címét, értesíteni fogjuk, amint a termék ismét raktáron van. Vagy keressen bennünket a +36 (70) 560 5920-as számon a gyors visszajelzés érdekében.
A múltból merítkezik, de a jövőbe mutat. A kemence ajtók valaha lemezből készültek szépek és mívesek voltak, de a tartósságuk megkérdőjelezhető. Emiatt készül ez a kemence Öntvényből ajtó ami nem megy egy hamar tönkre.
Termékjellemzők
| Tömeg | 11,5 kg |
|---|---|
| Méretek | 25,5 × 25,5 cm |
| Festése | 1200 °C-ig hőálló, Fekete festés |
| Anyaga | Öntvény, Kerámia gombbal, Tömítő zsinórral (füst tömör) |
| Egyéb tulajdonságok | Felhasznált anyagok ISO minősítéssel rendelkeznek |
| Tartozékok | 5 db öntöttvas rögzítőfül |
| Beépített huzatszabályzó | Van |
| Belső beépítő perem meret | 21 × 21 cm |
| Származási hely | Magyar öntvény és termék |
5
Értékelés: 5 / 5
1 értékelés
Értékelés: 5 / 5
1
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
Huzatszabályzós, Öntvény – KA8 számú Kemence tűztér és hamu ajtó szett termékről 1 értékelés
Szűrők törlése
Mondd el a véleményed Válasz megszakítása
Gyakran együtt vásárolt termékek
-1800 Ft
Kapcsolódó termékek
Raktáron
Raktáron
Raktáron

Ellenőrzött tulajdonos KocsnerAttila (Igazolt vásárlás) –
A termék kifogástalan épp úgy mint a kiszolgálás.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!