Huzatszabályzós, Öntvény – KH3 számú Kemence hamuzó ajtó
29 990 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
Már csak 1 darab raktáron
Személyes átvétellel telephelyünkön
Átvehető a megrendelést követően
Házhozszállítással vagy csomagpontra (kiszállítás már 1190 Ft-tól)
1-3 munkanapon belül
Nemzetközi házhozszállítással / Via International Shipping
3-7 munkanapon belül / shipping in workdays
This product can be ordered internationally to the following countries: Austria, Croatia, Germany, Romania, Slovakia
This product can be ordered internationally to the following countries: Austria, Croatia, Germany, Romania, Slovakia
Termékjellemzők
| Tömeg | 3,7 kg |
|---|---|
| Méretek | 33,5 × 13 cm |
| Festése | 1200 °C-ig hőálló, Fekete festés |
| Anyaga | Öntvény, Kerámia gombbal, Tömítő zsinórral (füst tömör) |
| Beépített huzatszabályzó | Van |
| Tartozékok | 2 db öntöttvas rögzítőfül |
| Egyéb tulajdonságok | Felhasznált anyagok ISO minősítéssel rendelkeznek |
| Belső beépítő perem meret | 29 × 11 cm |
| Származási hely | Magyar öntvény és termék |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„Huzatszabályzós, Öntvény – KH3 számú Kemence hamuzó ajtó” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Gyakran együtt vásárolt termékek
Raktáron
25 490 Ft
Raktáron
9 190 Ft
Raktáron

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.