KRATKI KOZA AB S DR LEMEZKÁLYHA FEHÉR KERÁMIA OLDALLAL
900 980 Ft
A termék rendelhető, de az jelenleg külső raktáron van. A várható szállítási határidő minimum 3 munkanap.
Rendelhető
Házhozszállítással
3-30 munkanapon belül. Pontos határidőért érdeklődjön telefonon vagy e-mailben. Részletek
Termékjellemzők
| Tömeg | 106 kg |
|---|---|
| Méretek | 42,20 × 52,80 × 105,20 cm |
| Termékcsalád neve | KOZA |
| Anyaga | Lemez és kerámia |
| Névleges teljesítmény | 8 kW |
| Fűtési teljesítmény tartománya | 5,5 – 10,5 kW |
| Termikus hatásfok | 78 % |
| Külső-légbevezető csatlakozóval szerelt | Igen |
| Füstcső átmérője | 150 mm |
| Energia osztály | A |
| Maximális fahasáb hossz | 25 cm |
| Ajtó nyitása | Vízszintesen nyitható |
| Ajtó nyitásának iránya | Balra nyíló |
| Üvegtípusa | Síküveges |
| Ajánlott tüzelőanyag | Keményfa ≤20% nedvességtartalommal |
| CO kibocsátás ≤ (13% O2 esetén) | 0.08 |
| Pollen kibocsátása | 39,0 mg/Nm3 |
| EEI energiahatékonysági arány | 102.79 |
| Megfelel a BlmSchV követelményeinek | Igen |
| Megfelel az Eco design követelményeinek | Igen |
| Kimenő füstgáz hőmérséklete | 265 °C |
| Kivehető hamugyűjtő | Igen |
| Kerámiabéléses tűztér | Igen |
| Dekoratív üveg | Nem |
| ASDP - Automatikus huzatszabályzó rendszer | Nem |
| Turbofan rendszerrel szerelt | Nem |
| Vízpaneles | Nem |
| Európai gyártmánykód (EAN) | 5901350017500 |
| Gyártói garancia | 5 év |
Leírás
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„KRATKI KOZA AB S DR LEMEZKÁLYHA FEHÉR KERÁMIA OLDALLAL” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Kapcsolódó termékek
1 778 020 Ft
Ingyenes szállítás
1 778 020 Ft
Ingyenes szállítás
1 120 800 Ft
Ingyenes szállítás
1 120 800 Ft
Ingyenes szállítás

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.