KRATKI KOZA K8 KÁLYHA
383 960 Ft
A termék rendelhető, de az jelenleg külső raktáron van. A várható szállítási határidő minimum 3 munkanap.
Rendelhető
Házhozszállítással
3-30 munkanapon belül. Pontos határidőért érdeklődjön telefonon vagy e-mailben. Részletek
Termékjellemzők
| Tömeg | 126 kg |
|---|---|
| Méretek | 38,20 × 66,60 × 62,60 cm |
| Termékcsalád neve | KOZA |
| Anyaga | Öntvény, Tömítő zsinórral (füst tömör) |
| Névleges teljesítmény | 9 kW |
| Fűtési teljesítmény tartománya | 5,0 – 11,0 kW |
| Termikus hatásfok | 75 % |
| Külső-légbevezető csatlakozóval szerelt | Nem |
| Füstcső átmérője | 130 mm |
| Energia osztály | A |
| Maximális fahasáb hossz | 35 cm |
| Ajtó nyitása | Vízszintesen nyitható |
| Ajtó nyitásának iránya | Balra nyíló |
| Üvegtípusa | Síküveges |
| Ajánlott tüzelőanyag | Keményfa ≤20% nedvességtartalommal |
| CO kibocsátás ≤ (13% O2 esetén) | 0.19% |
| EEI energiahatékonysági arány | 98.88 |
| Megfelel a BlmSchV követelményeinek | Nem |
| Megfelel az Eco design követelményeinek | Nem |
| Kimenő füstgáz hőmérséklete | 385 °C |
| Kivehető hamugyűjtő | Igen |
| Kerámiabéléses tűztér | Nem |
| Dekoratív üveg | Nem |
| ASDP - Automatikus huzatszabályzó rendszer | Nem |
| Turbofan rendszerrel szerelt | Nem |
| Vízpaneles | Nem |
| Európai gyártmánykód (EAN) | 5901350041123 |
| Gyártói garancia | 5 év |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„KRATKI KOZA K8 KÁLYHA” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Kapcsolódó termékek
1 778 020 Ft
Ingyenes szállítás
1 778 020 Ft
Ingyenes szállítás
1 120 800 Ft
Ingyenes szállítás
1 120 800 Ft
Ingyenes szállítás

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.