KRATKI KOZA TITAN KANDALLÓKÁLYHA
697 380 Ft
A termék rendelhető, de az jelenleg külső raktáron van. A várható szállítási határidő minimum 3 munkanap.
Rendelhető
Házhozszállítással
3-30 munkanapon belül. Pontos határidőért érdeklődjön telefonon vagy e-mailben. Részletek
Termékjellemzők
| Tömeg | 139 kg |
|---|---|
| Méretek | 47,50 × 53,00 × 113,70 cm |
| Termékcsalád neve | KOZA |
| Anyaga | Lemez |
| Névleges teljesítmény | 11 kW |
| Fűtési teljesítmény tartománya | 8,0 – 14,0 kW |
| Termikus hatásfok | 80 % |
| Külső-légbevezető csatlakozóval szerelt | Igen |
| Füstcső átmérője | 150 mm |
| Energia osztály | A |
| Maximális fahasáb hossz | 30 cm |
| Ajtó nyitása | Vízszintesen nyitható |
| Ajtó nyitásának iránya | Balra nyíló |
| Üvegtípusa | Síküveges |
| Ajánlott tüzelőanyag | Keményfa ≤20% nedvességtartalommal |
| CO kibocsátás ≤ (13% O2 esetén) | 0.1% |
| Pollen kibocsátása | 18,0 mg/Nm3 |
| EEI energiahatékonysági arány | 105.4 |
| Megfelel a BlmSchV követelményeinek | Igen |
| Megfelel az Eco design követelményeinek | Igen |
| Kimenő füstgáz hőmérséklete | 270 °C |
| Kivehető hamugyűjtő | Igen |
| Kerámiabéléses tűztér | Igen |
| Dekoratív üveg | Nem |
| ASDP - Automatikus huzatszabályzó rendszer | Nem |
| Turbofan rendszerrel szerelt | Nem |
| Vízpaneles | Nem |
| Európai gyártmánykód (EAN) | 5901350018163 |
| Gyártói garancia | 5 év |
Értékelés: 0 / 5
0 értékelés
Értékelés: 5 / 5
0
Értékelés: 4 / 5
0
Értékelés: 3 / 5
0
Értékelés: 2 / 5
0
Értékelés: 1 / 5
0
„KRATKI KOZA TITAN KANDALLÓKÁLYHA” értékelése elsőként Válasz megszakítása

Értékelések
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.